آخرین خبرها
خانه » در باره ما » معرفی همایش

معرفی همایش

این همایش با همکاری معاونت راهبردی سپاه عاشورا و قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا و مراکز دانشگاهی و موسسات آموزش عالی استان توسط سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی برگزار می گردد.

در جهت بسط و گسترش این فریضه الهی -اجنماعی در جامعه ، برگزاری چنین همایشی با مد نظر قرار دادن تاثیر زمان و مکان در نحوه و ابزار و راهکارهای فعلی اجرای آن ضروری به نظر می رسید.

از آنحا که دانشگاه مبداء همه تحولات می باشد بررسی علمی هر مقوله ای می تواند نقش فزاینده ای را در آسیب شناسی و پیشبرد اهدافآن داشته باشد به همین دلیل برگزاری همایشی با عنوان “ امر به معروف و نهی از منکر با رویکرد جایگاه ، اهداف و ابزار های نوین در عصر حاضر ” می تواند فضا سازی لازم را در جهت جلب توجه محیط های علمی به این فریضه داشته و حساسیت و بینش خاصی را نسبت به این همایش را برانگیزاند تا شاید با اجرا و عمل کردن به این مهم شاهد تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت دانشگاه اسلامی باشیم .

لذا سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی از عموم اساتید ،دانشجویان و اندیشمندان و صاحب نظران درخواست ارائه مقاله از طریق این سایت را دارد.

۲ نظر

  1. با سلام وخسته نباشیداز مسئولین محترم برگزار کننده همایش
    می خواستم بدونم کسانیکه مقالاتشون برگزیده هست برای همایش دعوت هستند یا نه و در همایش ایا گواهی نامه انها اهدائ خواهد شد.
    با تشکر دولت پسند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>