معماری
خانه » اخبار و اطلاعیه ها » رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی ، حماسه نهم دی‌ ماه اعتماد مردم نسبت به رهبری را نشان داد

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی ، حماسه نهم دی‌ ماه اعتماد مردم نسبت به رهبری را نشان داد

مسلم اورنگی ، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان ، با بیان این‌که نهم دی‌ ماه ‌مقابل مشکلات و موضوعاتی در بحث فتنه‌ ۸۸ رخ داد، اظهار کرد: در فتنه‌ ۸۸ ، مباحثی مانند تقلب انتخاباتی که مشروعیت و قانون انتخابات سالم را زیر سؤال می‌برد ، مطرح شد. حماسه‌ نهم دی‌ماه با حضور مردم و رهبری باعث وقوع انقلابی دیگر در مقابل انقلاب مخملی فتنه‌ ۸۸ شد.

امیدواری دشمن به براندازی نظام در فتنه‌ ۸۸
وی با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در حماسه نهم دی‌ماه، اظهار کرد : فتنه‌ ۸۸ باعث شده بود که دشمن نسبت به براندازی نظام جمهوری اسلامی امیدوار شود و مقام معظم رهبری این جریانات را در سخنرانی ابتدای سال در حرم مطهر امام رضا(ع) مطرح کرده و پیش‌بینی کرده بودند که دشمن با تقلب در انتخابات زمینه را برای آغاز این جریان فراهم می‌کند و حتی در این مورد هشدار دادند.

اورنگی ادامه داد : مقام معظم رهبری در این جریان با مدیریت پویا و منعطف با افرادی که در انتخابات نقش داشتند بارها صحبت کرده و با نخبگان به صورت مستقیم به گفت‌وگو پرداختند. آگاهی بخشی به مردم و طرح گفتمان بصیرت که برای مقابله‌ی هوشمندانه با فتنه انگیزان بود.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان‌شرقی افزود: اگر به تاریخ نگاه کنیم متوجه می‌شویم که دشمنان در هر مقطعی از تاریخ همواره در تلاش بودند که به ما آسیب برسانند.

وی با بیان این‌که مردم  در خنثی سازی فتنه‌ ۸۸ با حضور گسترده‌ خود در حماسه نهم دی ماه ، نقش بسیار موثری داشتند، گفت : مردم ایران با تاسی از حضور طلایی مردم تبریز و آذربایجان توانستند در نهم دی ماه حضور گسترده‌ای داشته و توطئه‌های دشمنان را در فتنه خنثی کنند.

مقبولیت‌ بخشی به نظام 
اورنگی افزود: مقبولیت بخشی به نظام مقدس جمهوری اسلامی از نقش اساسی مردم در نهم دی ماه بود، مردم با دشمن شناسی و حضور مجاهدانه، نهم دی ماه را به ایام الله نظام اسلامی تبدیل کردند.

وی پیشی گرفتن مردم از خواص را یکی دیگر از نقش‌‌های مردم در خنثی سازی فتنه‌ ۸۸ عنوان کرد و گفت: مردم عادی با تاسی از مقام معظم رهبری، نسبت به برخی از خواص که دچار شبهه شده بودند ، پیشی گرفتند، مردم با ایمان قلبی نسبت به انقلاب و ولی فقیه ، در این جریان پای کار آمده و متوجه شدند که این موضوع  تنها بحث انتخاباتی نیست.

اورنگی با اشاره به آثار و پیامدهای نهم دی ماه، افزود: به نمایش گذاشتن قدرت مردم و مشروعیت نظام ، شکست توطئه‌ دشمن در انقلاب مخملی، افزایش اقتدار نظام، تقویت و انسجام ملی، احساس قدرت در مردم و بازگشت ثبات سیاسی و اقتصادی به کشور از جمله آثار و پیامدهای نهم دی‌ماه بود.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی با بیان این‌که حماسه‌ نهم دی ماه با دو عامل رهبری و حضور هوشمندانه‌ مردم محقق شد ، تاکید کرد : توجه مردم به دشمن و دشمنان ، اتکا به رهبری به عنوان پیشوا، حضور و دفاع مردم از کیان انقلاب اسلامی ، حساسیت لازم به نسبت به مواضع خواص و نخبگان از جمله مواردی هستند  که در نهم دی ماه می‌توانیم از آن‌ها درس عبرت بگیریم.

وی با بیان این‌که حماسه‌ نهم دی‌ماه اعتماد مردم نسبت به رهبری را نشان داد ، افزود : همواره دشمنان ترفندهایی برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی در نظر می‌گرفتند ولی مقام معظم رهبری با یک سخنرانی تمامی نقشه‌های آن‌ها را برهم می‌زدند، در نهم دی ماه نیز مردم با اعتماد به مقام معظم رهبری و با حضور در عرصه، به دشمنان نشان دادند که در ثبات و استمرار این نظام نقش برجسته‌ای دارند.

همچنین ببینید

تشکیل جلسه شورای سیاستگذاری مراقبت از آسیب های اجتماعی با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در استان

دکتر مرادی رئیس بسیج فرهنگیان کشور افزود : در برخی  نقاط کشور  با توطئه  دشمنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس